Про гризунів Ответить
14 января 2018, в 10:58
I love its pet.
Про гризунів Ответить
14 января 2018, в 11:08
Всім привіт. Ви знову зайшли в мою групу. І сьогодні я хочу вам розказати про
одну із жахливих хворіб кроликів. Кроликам потрібно робити прививки. Комарі переносять одну хворобу. Жахливу хворобу , при якій у кролика напухають вуха. Пачинаються проблеми з очима. Тільки 70-80% кроликів виживають після цієї хвороби. От і все.
Про гризунів Ответить
14 января 2018, в 18:43
Всім привіт. Кролики надзвичайно милі тваринки. Вони можуть покорити людину тільки одним поглядом. Ці милі тваринки в дикій природі живуть один рік. В той час як домашній кролик проживає від 8 до 10 років. Ці показники дійсно вражають. Також кролики соціальні тварини. В дикій природі Вони живуть групами. В домашніх умовах вони по ідеї мають жити також групами. В декого вони живуть в парі. В декого по одному. От і все. Я розказала вам про кроликів в дикій природі. Можливо пізніше ще щось згадаю і допишу.
Про гризунів Ответить
13 января 2018, в 22:37
Всім привіт. Сьогодні я хочу вам розказати про перегодування хомяків. Перегодування хомяків може привести до сильного линниння хомяка. Тобто хомя буде лінитися навіть встати. Він стане не активним . Буде мало крутитися в колесі. Хомяку щоб схуднути потрібно буде їсти корму мало але частенько. Також хомяку треба буде їсти багато овочів і фруктів. Але ті які дозволено хомячкам. Таким методом в мене худнув мій Марсік коли я зрозуміла що він сульно повним. Але не завжди цей метод діє. На моєну хомяку подіяло на інших хомяках може не подіяти. Може навіть ЗАШКОДИТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! вашому хомячку.Тому до дієти хомяка потрібно підходити ретельно. Ви самі маєте вибирати дієту для вашого домашнього улюбленця.Ви маєте вибирати з того чому ваш хомяк надає перевагу. От і все.